Podatki

Home/Podatki
Podatki2015-07-23T13:17:29+02:00

[widgets_on_pages id=“rachunkowosc“]

Jesteśmy wykwalifikowanymi ekspertami z dużym doświadczeniem w obszarze podatków i finansowania.

Usługi dotyczące podatku dochodowego oferujemy w podanych poniżej ziemiach:

  • Anglia
  • USA – Federal i State Tax
  • Niemcy
  • Polska
  • Republika Czeska
  • Słowacja

Nasze doradztwo obejmuje

Podatek dochodowy od osób fizycznych – regularne doradztwo z możliwością wykorzystania naszych usług podczas podania deklaracji podatkowej, zastępowania przy komunikacji z urzędami skarbowymi i podczas rozwiązywania jakichkolwiek problemów, które w danej sytuacji mogą się pojawić.

Podatek dochodowy od osób prawnych – zapewniamy doradztwo na najwyższym poziomie w obszarze w bieżącego doradztwa, podczas podania deklaracji podatkowej, korekcji deklaracji podatkowej, zapewniamy komunikację z urzędami finansowymi i celnymi oraz usługi potrzebne dla odpowiedniego rozwoju firmy w obszarze finansów i podatków.

Akcyza, lokalne opłaty, podatki i cła- zapewniamy doradztwo niezbędne do spełnienia Państwa zobowiązań podatkowych, załatwienia niezbędnych potwierdzeń, licencji, oświadczeń i komunikację z odpowiednimi urzędami czy organami.

Prawo o ubieganie się o zwrot podatku  może powstać w przypadku pracy lub prowadzenia działalności gospodarczej w zagranicy.

Dla uśpionych firm cena za prowadzenie rachunkowości to 100 EUR a cena za zeznanie podatkowe to 100 EUR. Dla aktywnych firm podajemy nasze ceny w dziale rachunkowość i podatek VAT.

[product_page id=“5397″]